slogan webu - změňte či smažte dle uvážení
Navigace: KČT, odbor Union Cheb > Rámcový plán akcí 2022 a naše nejbližší akce

Rámcový plán akcí 2022 a naše nejbližší akce

Vážení turisté a příznivci turistiky,

 

díky pozvolnému zmírňování proticovidových restrikcí začínají v této zemi společenský život a tím i turistika poněkud ožívat. Sice zatím nesměle, ale přece.

Na nějaké dlouhodobější plánování to sice zatím moc není, lákadla na jednotlivé blížící se turistické akce už tu ale pomalu zase budete nacházet. Pročtěte si je, zapamatujte, přijďte a dobře se bavte. Snad nám to už vydrží natrvalo a třeba dojde i na ten slibovaný dlouhodobější plán. Jeho návrh mi zatím spinká v počítači.

Došlo na něj, došlo ... A protože jsme jej včera na výročce odsouhlasili, převedli jsme jej ze stavu návrh do stavu schváleno a Vy jej máte níže ke stažení.

 

21. - 23. 1. 2022 Zimní táboření v Chebské kotlině

Začínali jsme s tím na Zelené hoře, pokračovali řadu let ve Starém Hrozňatově a teď už budeme na okraji Chebu. Místo konání Cheb - Háje, datum máte výše a další podrobnosti k táboření v propozicích níže. A když se nebudou čerti ženit, uděláme si v sobotu výlet na Zelenou horu, sejdeme do města a takovou pěknou tečkou za tím naším výletem bude posezení v novém chebském pivovaru. Když se čerti ženit budou, nebudeme se tou Zelenou horou zdržovat.

 

6. - 8. 5. 2022 Májovým Chebskem

7. 5. 2022 Světový den chůze

Podrobné propozice obou akcí najdete níže. Protože do té doby ale uplyne v Ohři ještě hodně vody a nikdo nevíme, co nám doba přinese, občas sem nakoukněte a zjistěte případné změny.

Zatím věříme, že oba jarní pochody dokážeme uskutečnit v plánovaném termínu i rozsahu a Vám i nám se na nich bude líbit stejně jako v letech předchozích.

 
© unioncheb.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma