slogan webu - změňte či smažte dle uvážení
Navigace: KČT, odbor Union Cheb > Rámcový plán akcí 2021 a naše nejbližší akce

Rámcový plán akcí 2021 a naše nejbližší akce

Vážení turisté a příznivci turistiky,

 

díky pozvolnému zmírňování proticovidových restrikcí začínají v této zemi společenský život a tím i turistika poněkud ožívat. Sice zatím nesměle, ale přece.

Na nějaké dlouhodobější plánování, byť i jen rámcové, to sice zatím není, lákadla najednotlivé blížící se turistické akce už tu ale pomalu zase budete nacházet. Pročtěte si je, zapamatujte, přijďte a dobře se bavte. Snad nám to už vydrží natrvalo a třeba dojde i na ten slibovaný dlouhodobější plán.

 

1. 1. 2022 Novoroční výstup na Zelenou horu - Novoroční čtyřlístek

První turistická akce v novém roce, setkání s přáteli, vrcholové občerstvení, pokoukání z rozhledny a samozřejmě i sbírka KČT ve prospěch našich hendikepovaných spoluobčanů - vozíčkářů. Tak to vše je v plánu, co nám epidemiologická situace, počasí, finance, volby a jiné přírodní pohromy dovolí, to se teprve ukáže. Proto sem občas koukněte co je nového a všichni společně věřme, že nakonec vše půjde dobře a na Nový rok 2022 se na vršku Zelené hory společně setkáme.

 

6. - 8. 5. 2022 Májovým Chebskem

7. 5. 2022 Světový den chůze

Podrobné propozice obou akcí najdete níže. Protože do té doby ale uplyne v Ohři ještě hodně vody a nikdo nevíme, co nám doba přinese, občas sem nakoukněte a zjistěte případné změny.

Zatím věříme, že oba jarní pochody dokážeme uskutečnit v plánovaném termínu i rozsahu a Vám i nám se na nich bude líbit stejně jako v letech předchozích.

Soubory ke stažení

MCH-CZ 2022.pdf
MCH-D 2022.pdf
 
© unioncheb.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma